Reklama:
Reklama:

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

24 wrzesień 2018

Po turnieju, przed ligą

Za nami turniej kwalifikacyjny do XXVII sezonu BeLKA. W tym sezonie w lidze zobaczymy komplet z ubiegłego roku plus 2 nowe ekipy: Wiecznie Młodzi i No Defence.

Wszystkim pozostałym ekipom, którym nie udało się awansować pragniemy podziękować za wczorajszy turniej i zaprosić do rozgrywek w następnym sezonie. Być może w przyszłym roku znów uda się rozszerzyć naszą ligę.

Zespoły po kwalifikacjach zobligowane są do uregulowania opłaty wpisowej (całości bądź 1 raty) do 28 września. Zespołom z gwarancją udziału dziękujemy za terminowe wpłaty wpisowego.

Na stronie pojawiła się już rozpiska na kolejny sezon. Do środy czekamy na zaktualizowane formularze zgłoszeniowe (najlepiej z podpisami, aby nie robić tego przed spotkaniem) . Pomiędzy spotkaniami czasu jest mało, wiec może go zabraknąć na dopisywanie zawodników. Na formularzach proszę pamiętać o NUMERACH.

Ponieważ w ubiegłym sezonie do końca rozgrywek był problem z koszulkami, w tym roku okres tolerancji skończy się wraz z 14 października. Po 3 kolejce drużyny bez jednolitych koszulek (co oznacza identyczne, a nie podobne kolorystycznie) obciążane będą kara 50 zł za mecz.

Wyniki spotkań barażowych

Amigos - WRP 23:32
WRP - No Defence 31:34
No Defence - Amigos 35:26
Awans: No Defence

Fusy - Stara Matura 31:40
Stara Matura - Dziki z Ligoty 33:24
Dziki z Ligoty - Fusy 28:42
Awans: Stara Matura

Bezkakakasku - Adwokaci 45:17
Adwokaci - Space Jams 39:32
Space Jams - Bezkakakasku 25:45
Awans: Bezkakakasku

Wczorajsi - Betoniaki 18:36
Betoniaki - Wiecznie Młodzi 30:50
Wiecznie Młodzi - Wczorajsi 75:42
Awans: Wiecznie Młodzi

Pokaż wiadomości

Reklama: